• BAYKAL EM1 TARIM  20 LİTRE
  • BAYKAL EM1 TARIM  20 LİTRE
BAYKAL EM1 TARIM 20 LİTRE
Ürün Kodu : KOD - 1       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
3,600.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni ÜrünNedir ?

İçeriğinde bulunan laktik asit bakterileri, maya ve fototrafik bakteriler doğadaki diğer tüm faydalı mikroorganizmları da birleştirerek sinerjik etkiler sağlayan, tüm canlıların dostu ve çevre açısından güvenli ‘’YÜZYILIN BULUŞU ÖDÜLLÜ’’ yeni bir teknoloji transferidir içerisinde bulunan laktik asit bakterileri, maya ve fototrafik bakteriler organik maddeleri fermente etme özelliğine sahiptir. EM ile fermente edilen ve ayrıştırılan kompost toprakta parçalanır ve bitkiler tarafından emilir.      

Ayrıca BAYKAL EM1 , bitki büyümesini desteklemek için birçok yararlı bileşen içerir. Sulu ortamlarda BAYKAL EM1, fermantasyon yoluyla çamuru ayrıştırır ve diğer mikroorganizmaların  parçalanan ürünleri yemesini kolaylaştırır.

AKADEMİK OLARAK;  TÜRKİYE BİYOLOGLAR BİRLİĞİ DANIŞMANLIĞINDA BAYKAL EM1 İN TESPİT EDİLMEMİŞ ALANLARDAKİ FAYDALARI ÜZERİNE 15 İN ÜZERİNDE PROFESÖR VE EKİBİ ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR...

Neden Baykal EM1 ?

Kimyasal madde ve diğer zararlıların her alanda hoyratça kullanımı ekosistemin ve yaşamın sonunu getirmek üzeredir. Dünyamızın ekosistemine faydalı olan bu efektif bakterileri sisteme kazandırılması artık zorunlu hale gelmektedir.

BAYKAL EM1 bu sorunların çözümüdür.

Nerelerde Kullanılır?

Baykal EM1,DÜNYA  EKOSİSTEMİNDEKİ TÜM CANLILARIN KORUYUCU VE BOZULANLARIN GERİ DÖNÜŞTÜRÜCÜSÜ OLARAK YARATILMIŞTIR.TARIM'DA,HAYVANCILIK'TATAVUKÇULUK'TABALIKÇILIK'TAEVCİL HAYVANLARDAARICILIKTATOPRAK ISLAHIN'DAÇEVRE KORUMA DAARITMA SİSTEMLERİNDEEV, İŞYERİ VE YAŞAM ALANLARINDAkullanılmaktadır.
Merkezi Şirket

www.embio.com.tr

EM BİO TEKNOLOJİ A.Ş.  TOPTAN GRUP KURULUŞUDUR...


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
MİKROBİYAL GÜBRE
BAYKAL EM1 TARIM
250.00 TL
225.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%20
BAYKAL EM1 ÇİÇEKÇİLİK
BAYKAL EM1 ÇİÇEKÇİLİK
375.00 TL
300.00 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?